Літня постільна білизна 

Літня постільна білизна має забезпечувати комфортний сон у спекотну пору року. Натуральні тканини з природних дихаючих матеріалів, таких як: бавовна, льн, бамбук подарують Вам насолоду на протязі всього відпочинку. Вибираючи літню постільну білизну, зверніть увагу на якість тканини і її відповідність вашим особистим уподобанням та потребам. Це допоможе забезпечити комфортний і здоровий сон навіть у найспекотніші ночі. Комплекти з бавовни - природний, дихаючий матеріал, який добре поглинає вологу. Лляна постільна білизна дуже добре пропускає повітря і має охолоджуючий ефект. Бамбукові комплекти м'які, антибактеріальні і тканина, яка добре вентилюється. Тенсел - екологічно чистий матеріал, який добре поглинає вологу і пропускає повітря, в літню спеку, такі комплекти є незамінними для глибокого, комфорту сну. 

Краще обирати постільну білизну з меншою щільністю тканини, оскільки вона буде легшою і краще пропускати повітря.  Одне із основних значень мають кольори, світлі кольори відбивають сонячне світло і не нагріваються так сильно, як темні. Білий, бежевий, світло-блакитний чи світло-зелений - оптимальні варіанти. 

В комплектацію літньої постільної білизни зазвичай входять наволочки, простирадло або на резинці, або звичайне, а також покривало пікейного типу, яке має щільне плетіння і не потребує додаткової ковдри. Піке або вафельне покривало не дуже щільно прилягає до тіла, завдяки чому створює щілини, через які гарно проходить повітря, і утворюється висока циркуляція оптимального клімату температури, комфортної для сну. 

Дуже зручно обирати літню постільну білизну з простирадлом на резинці. Простирадло  міцно тримається на матраці, не створюючи складок, які теж додають теплової додаткової температури влітку. 

Для клієнтів магазину Postelka.ua, ми пропонуємо вишуканий асортимент літньої постільної білизни від виробників Туреччини, України, виключно з якісних матеріалів, які не мають синтетичних домішок, в своєму складі мають натуральні барвники, які є повністю гіпоалергенними.