Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Домашній текстиль
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00
Сб: 12:00–18:00
Нд: вихідний  
Замовлення Online: 24/7

0
Мій кошик

Підковдри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Історія постільної білизни дуже глибоко корінням сягає під час зорі людства.  На постільну білизну впливала мода, історія, континенти, різні етнічні групи;  навіть клімат мав відношення.

Але що нам відомо про таку звичної речі домашнього вжитку як підковдра, крім здатності вивести з себе навіть самого терплячого людини?

У них люблять забиратися кішки і вони з'явилися тільки після Другої Світової Війни.

Якщо з першим фактом все однозначно, то другий може викликати деяке здивування.  Вся справа в тому, що до двадцятого століття постільна білизна вважалося розкішшю.  Далеко шагнувший прогрес дозволив кожному будинку мати простирадла, скатертини і рушники,

медицина стала диктувати норми гігієни, і навіть простий люд стежив за чистотою і порядком.  Неможливо точно встановити, хто перший придумав зшивати два простирадла, якими раніше вкривали ковдри, але дуже швидко це поставили на потік.

Глобалізація дозволила розширити асортимент, знизити ціну і створити різні ринкові сегменти.

Але незаперечним є той факт, що зовнішнім виглядом постільної білизни ми зобов'язані віянням моди в різні часи.  Навіть зараз її подих відчувається при виборі постільних речей.  Як приклад можна привести бязь.  Колись вона мала величезний успіх.  Зараз вона відноситься до морально застарілим через свою грубості.

Купити підковдру

Ви хочете купити окремо підковдру?  Логічно припустити, що:

Ви збираєте «свій» комплект постільної білизни.  Зверніть увагу на незвичайні моделі, представлені на сайті нашого інтернет-магазину Постелька.  Вони залучать навіть самого неординарного людини;

Ви вибираєте заміну зіпсованого підодіяльник.  Наприклад, кішка все-таки добралася до підковдри.  Ця проблема не нова.  Не робіть нічого з Животина, просто подивіться, який у нас чудовий вибір!  Ви з легкістю знайдете відповідну модель замість старої за найкращою ціною.

Підковдра з доставкою

Хороша новина!  Не тільки жителі Києва можуть купити підковдру в інтернет-магазині Постілька, а й кожен клієнт, який проживає в Україні.  Відгуки з сайту не брешуть - у нас недорого, швидко, якісно і з любов'ю до кожного покупця.

Вгору