Ви можете обрати найбільш зручний спосіб доставки

 

 Доставка по Україні

Доставка замовлень за тарифами перевізника транспортною компанією "Нова Пошта".

Кур'єром по Києву

Кур'єрська доставка до дверей здійснюється протягом 1-3-х робочих днів. Доставка здійснюється в будні дні (з 10.00-18.00), доставка в вихідні дні узгоджується окремо. Комплектність доставляються Вам товарів перевіряйте відразу при кур'єрі.  При отриманні замовлення уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих ​​пошкоджень.  (При виявленні пошкоджень або невідповідність характеристик товар підлягає обміну та поверненню, при дотриманні товарного вигляду)

 

 Покупець має право здійснити ретельний огляд виробів в момент його доставки.  

 У разі, якщо клієнт хоче обміняти товар, який не має пошкоджень - необхідно зв'язатися з менеджером магазину і після узгодження додатково оплатити послугу обміну 100 грн.  (Транспортні витрати на обмін). Товари, які входять до переліку, що не підлягають обміну та поверненню згідно з Законом України (№ 3161-IV від 01.12.2005 р. - обміну та поверненню не підлягають.)

Нова Пошта

Доставка здійснюється і на протязі 1-3-х робочих днів (в залежності від віддаленості вашого населеного пункту) з дня оформлення замовлення.  При тимчасовій відсутності замовленого товару на складі, терміни його доставки узгоджуються окремо.

 

 

Доставка товарів зі статусом "Під замовлення"

Товари зі статусом "Під замовлення" доступні для покупки і доставляються безпосередньо від виробника.

Для товарів зі статусом "Під замовлення" обов'язкова передоплата в розмірі від 50% суми товару.

Терміни доставки замовлення зі статусом "Під замовлення" обмовляються індивідуально і залежать від часу виготовлення виробу на фабриці, а також часу перебування товару в дорозі і термінів проходження митниці.

На всіх етапах руху вашого замовлення ви будете проінформовані обраним способом - по засобом смс, viber або телефонним дзвінком від вашого менеджера.

По прибуттю товару на наш склад, і після перевірки, ми відправляємо його безпосередньо вам будь-якої транспортної компанією.

Всі товари "Під замовлення" доставляються БЕЗКОШТОВНО