Ви можете обрати найбільш зручний спосіб оплати

 

Онлайн-оплата через платіжну систему Liqpay /WayForPay

Оплачуючи через платіжну систему, ми не додаємо % на переведення в готівку коштів, Ви перераховуєте точну вартість обраного вами товару, і заощаджуете,  не оплачуючи за послуги післяплати! Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

 

Оплата на картку-рахунок

Реквізити карти для оплати прийдуть у вигляді СМС після того, як з Вами зв'яжеться менеджер.

Оплачуючи на картку, ми не додаємо% на переведення в готівку коштів, Ви перераховуєте точну вартість обраного вами товару, і заощаджуете, що не оплачуючи за послуги післяплати! Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

Онлайн-оплата  карткою Monobank

Приймаємо оплату Visa/Mastercard через Monobank, ми не додаємо% на переведення в готівку коштів, Ви перераховуєте точну вартість обраного вами товару, і заощаджуете, що не оплачуєте за послуги післяплати! Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

Післяплата (Нова пошта)

Післяплатою товар відправляється при отриманні посилки

  • У разі відмови від товару, одержувач оплачує транспортні витрати Нової Пошти, яка доставила вам товар.
  • Якщо причиною відмови від товару є брак або невідповідність заявленим характеристикам на сайті - магазин повністю оплачує транспотні витрати в обидва кінці.

(Накладений платіж зобов'язує вас оплачувати коммісію у вигляді 2% від всієї суми + ще 20 грн.)
 

Оплата готівкою або термінал (тільки при кур'єрській доставці)

При оформленні замовлення з кур'єрською доставкою до дверей Ви можете оплачувати готівкою кур'єру. Також, під час доставки кур'єром м.Київ, Ви можете оплачувати через термінал (безконтактна оплата).

 

Оплата товарів зі статусом "Під замовлення"

Купівля товарів зі статусом "Під замовлення" можлива тільки при внесенні передоплати в розмірі не менше 50% вартості товару, заявленої на сайті. 

Замовлення передається у виробництво тільки після узгодження всіх деталей з менеджером і надходження коштів на рахунок магазину. 

По прибуттю товару на наш склад, і після перевірки, Клієнт сплачує наступні 50%, ми відправляємо його безпосередньо вам будь-якої транспортної компанією.

Про всіх етапах руху вашого замовлення-ви будете проінформовані обраним способом - за допомогою смс, viber або телефонним дзвінком від вашого менеджера.