Ванна кімнати є однією з найбільш відвідуваних кімнат будинку, в ній ми починаємо наш день, в ній же і змиваємо турботи дня минулого. Часом гаряча ванна або холодний душ можуть зробити більше, ніж багатогодинні роздуми або страждання. А для того, щоб задоволення від банних процедур було найбільш повним і тривало якомога довше, потрібно з великою увагою вибирати аксесуари для ванної кімнати, зокрема зручний і затишний килимок для ванної.


Який вибрати килимок для ванної?


В цілому килимки для ванної можна розділити на дві великі групи – килимки з натуральних матеріалів і синтетичні килимки. Килимки з натуральних матеріалів є більш теплими, не електризуються і в цілому є більш приємні до тіла. Синтетичні ж килимки більш довговічні, швидше сохнуть, легше відпираються від забруднень і мають більш низьку ціну та широкий асортимент.

Види килимків:

Килимок для ванної має м'яку махрову поверхню і щільну основу, яка для більшої зручності обробляється нековзкою речовиною. Нековзка основа максимально убезпечить вас від падінь на мокрій підлозі у ванній. Килимки для ванної на нековзкій основі бувають самих різних форм – квадратні, круглі, прямокутні, квадратні, у вигляді квітки або краплі. Вибір форми залежить від загальної дизайнерської концепції вашою ванної, а також особистих переваг. Круглі килимки полюбляють м'які домосіди, які прагнуть до пом'якшення ліній в інтер'єрі, квадратні і прямокутні килимки для ванної сподобаються суворим особистостям, які віддають перевагу порядоку і симетрії у всьому. Фігурні килимки для ванної варто купити творчим особистостям, які не бояться експериментів в дизайні.


Килимки-рушники для ванної не мають щільної основи, переважно невеликого розміру і прямокутної або квадратної форми. В цілому, це звичайні рушники, які мають трохи більшу щільність і довжину ворсу, для більшого комфорту. Класичні представники килимків-рушників – це махрові килимки з зображеними на них ніжками, які виглядають дуже мило на підлозі.
Обидва види килимків мають свої переваги. Килимки для ванної більш щільні, не мнуться , лежать ідеально рівно, є повноцінним предметом декору ванної кімнати.

 

Як вибрати форму килимка для ванної?


На сучасному ринку представлений широкий асортимент килимків для ванної найрізноманітніших розмірів і форм. Квадратні килимки для ванної відмінно виглядатимуть в невеликих ванних кімнатах з душовими кабінами, де переважають геометричні форми.

Прямокутні і овальні килимки більше підходять для ванних кімнат зі стандартними ванними, найкраще такий килимок виглядає, якщо він за розмірами чітко збігається з розміром самої ванної.

Круглі килимки для ванної завжди виглядають цікаво, і найкраще вписуються в інтер'єр з м'якими формами, наприклад, із закругленим підставою душової кабіни або кутовою ванною.

Крім звичних геометричних форм, існують також фігурні килимки для ванної, наприклад у вигляді квітів, листів або абстрактних плям. Такий килимок легко зможе стати центром вашого інтер'єру, його головним акцентом. Такі килимки краще всього виглядають в сучасних ванних кімнатах, оформлених у стилі модерн або мінімалізм.

Набір килимків для ванної або окремий килимок?


В даний час ви легко зможете підібрати як окремий килимок для ванної, так і набір з декількох предметів. Якщо ви схиляєтеся до одного предмету, то варто звертати увагу тільки на моделі великих розмірів. Великий килимок для ванної покриє більшу площу підлоги і вбереже ваші ноги від холоду і біля самої ванної і біля умивальника. Набори килимків зазвичай містять два або три предмети – килимок для ванної, килимок під унітаз і килимок для підлоги під умивальником. Купуючи набір, ви гарантовано отримуєте килимки одного тону, які ідеально підходять один до одного, що створить у ванній кімнаті гармонію і затишок.

Як доглядати за килимок для ванної?


Килимки для ванної спеціально виробляються з вологостійких матеріалів, тому їх можна без побоювання прати. Килимки-рушники можна прати в звичайній пральній машинці і сушити як звичайні рушники. Килимки на щільній основі слід прати як звичайні килимові покриття із спеціальними засобами в домашніх умовах, або скористатися послугами хімчистки. Сушити такі килимки слід на плоскій поверхні, щоб уникнути заломів.

В цілому, килимки для ванної рекомендується просушувати на свіжому повітрі, для того, щоб уникнути появи неприємного запаху і запрілості ворси.

На сторінках нашого каталогу представлені килимки для ванної від кращих виробників - Pavia, Marie Claire, Ege Bella, Gul Guler, Confetti, Home Sweet home, Irya, Casa Anversa, Arya. Ви зможете підібрати, як окремий килимок для ванної, так і набір килимків, які зможуть перетворити стиль вашої ванної кімнати, надати йому затишний, довершений вигляд. Фахівці магазину Постелька з задоволенням проведуть вам кваліфіковану консультацію, щодо асортименту, представленого в нашому магазині, а також допоможуть вибрати ідеальний килимок саме для вашої ванної кімнати, який буде радувати вас не один рік.